The first image in a slideshow demo.
کیسه های AD*STAR

کیسه های AD*STAR با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید شده و در ساخت آن از هیچ نوع چسبی استفاده نم شود. این کیسه ها از استحکام فوق العاده ای برخوردار و به همین جهت در بسیاری از واحد های تولیدی سیمان کیسه های AD*STAR جایگزین پاکتهای کاغذی شده است.

رول های پلی پروپیلن (PP)

پارچه های پلی پروپیلن یا به اختصار پارچه های PP با کیفیت بالا تولید و به صورت رول عرضه میگردد. امروزه پارچه های پلی پروپیلن به دلیل استحکام بالا و هزینه پائین جهت بسته بندی در بسیاری از صنایع مورد استفاده می گیرند. کاربرد اصلی این پارچه ها تولید کیسه های پلی پروپیلن و جامبو می باشد.

کیسه های دوختی پلی پروپیلن (PP)

در این نوع کیسه ها رول های پلی پروپیلن با توجه به درخواست مشتری ابتدا برش خورده و بر اساس نوع کیسه درخواستی عملیات دوخت بر روی آنها صورت می پذیرد.

کیسه های جمبو

جمبو بگ یا جامبو بگ کیسه های انعطاف پذیری هستند که جهت حمل محصولات از 500 تا 2000 کیلوگرم و تا حجم 3 متر مکعب استفاده می گردند. جمبو بگ ها جهت حمل انواع مواد جامد و خشکی که به صورت پودری ، دانه ای یا پولکی می باشند ، مناسب هستند. این کیسه ها با استفاده از جرثقیل یا لیفتراک به راحتی از قسمت بالا بلند شده و جابجا می شوند. جمبو بگ ها کم هزینه ترین و مناسب ترین نوع بسته بندی جهت حمل و انبار نمودن مواد فله خشک هستند که نیاز به بسته بندی دیگر یا حتی پالت ندارند.

نخ بیلر

این نوع نخ از تاباندن نخهای پلی پروپیلن به دور یک بوببین ساخته شده و در صنایع مختلف بسته بندی استفاده می شود.

نخ CF

این نخ در صنایع نساجی و همچنین به عنوان نخ دوخت کیسه ها در صنایع مختلف کاربرد دارد.

گرانول بازیافتی

کلیه ضایعات حاصل شده در هریک از مراحل تولید رول یا کیسه بدون هیچگونه آلودگی ای جمع آوری و به دستگاه بازیافت EREMA-COAX100E-HG که از آخرین تکنولوژی روز دنیا برخوردار میباشد منتقل گشته و به گرانول تبدیل می گردد. این گرانول ها کاملا یکنواخت و عدسی شکل می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در صنایع پلاستیک سازی بکار می رود.